Filtro

Zgjidhni kategorinë e shërbimit

Zgjidhe shtetin

Vlerësimi për shërbimin

Kërko

Shërbimet

NOON Shisha Lunge & Club - die Nr. 1 ! 
Kommt vorbei und geniesst die beste Shish...

Bar / Shisha

"SUGARFREE" emer i njohur kudo ne Kosove , vjen me nje ambient te ri nga me LUKSOZET ne rajon Special pe...

Salla / Hotel

'SUGARFREE' Fashion Creations
•Contact: (WhatsApp or. Viber) +38649201610

Veshje

Restauranti më eksluziv ne Gjilan. Gold Restaurant , vendi i perkryer që duhet të zgjedhni per gazmendin fa...

Salla / Hotel

Vali Ranch Resort, is Kosovo’s leading family resort destination, offering a full range of life style and business h...

Salla / Hotel

Sallon Dasmash Pellumbi Deluxe
rr.Nene Teraza, 62000 Kamenicë-Kosovë
Tel. +383(0) 44 133 476 /&nbs...

Salla / Hotel

💎

Salla / Hotel

💈 🄱🄰🅁🄱🄴🅁🅂🄷🄾🄿 •🅅🄴🅃🄾🄽🄸 💈Roganë📍
Herren-Friseursalo...

Beauty / Make up / Friserk

Për rezervime të dasmave numri kontaktues ështê:
+38344827931
Jeni të mirseardhur....

Salla / Hotel

Das Palmas Team macht Ihren Anlass zu einem unvergesslichen Erlebnis auf höchstem Niveau
Mit mehrjäriger ...

Salla / Hotel

Liridona_Jakupi
•|Ëmbëlsira të shtëpisë|
•Për porosi na shkruani n&e...

Restaurant / Ushqime / Pastiçeri

..

...

Bar / Shisha

Restaurant "Panorama " gjendet në Kamenicë në Kodren e Topanices me nje ambient të mirë...

Restaurant / Ushqime / Pastiçeri

Përjetoni kënaqësitë e dhjetorit duke lënë gjurmë në kujtimet e juaja çdo v...

Salla / Hotel

Nje ambient i qete larg nga smogu edhe zhurmat e Prishtines.

Me nje menu te karakterizuar nga pergatitja ne meny...

Restaurant / Ushqime / Pastiçeri

Restaurant per Dasma dhe ahengje te ndryshme familjare.Me nje kapacitet deri ne 500 persona me nje staf profesional dhe me...

Salla / Hotel

"BARESHA" gjendet afër Burgut të Ri mbi fshatin Pasjak dhe ofron pamjen më të mirë ...

Restaurant / Ushqime / Pastiçeri

.

...

Restaurant / Ushqime / Pastiçeri

 

BBC eshte restorant me arkitekture moderne, historia e te cilit filloi te shkruhej qysh ne vitin 2001. Si...

Salla / Hotel

Në Restaurantin “Berlin”, ju mund të shijoni ushqim të freskët dhe të shijshëm n...

Salla / Hotel