Kthehu mbrapa

Sugarfree Wedding Hall

Përshkrimi

"SUGARFREE" emer i njohur kudo ne Kosove , vjen me nje ambient te ri nga me LUKSOZET ne rajon Special per AHENGJET e juaja familjare me mbi 500 Ulse.. Restaurant SUGARFREE ju sjell ambientin më të mire dhe me Elegant.. Meny e pasur e Ushqimit dhe Sherbimi më cilesor me perkujdesje dhe korrektësi maximale.. Shpresojme se do ti kaloni momentet me te rendesishme te jetes tuaj ne Restaurantin me te ri ne Kamenice "SUGARFREE". Faleminderit!!

Oferta plotësuese

Parking

WiFi

Vendndodhja në hartë

Vlerësimet

0.0

Nga 0 vlerësime

Vlerëso

0 vlerësime