Kthehu mbrapa

Salla e Dasmave AZA

Përshkrimi

Restaurant per Dasma dhe ahengje te ndryshme familjare.Me nje kapacitet deri ne 500 persona me nje staf profesional dhe me çmimet me te volitshme..

Oferta plotësuese

Parking

TV

WiFi

Vendndodhja në hartë

Vlerësimet

0.0

Nga 0 vlerësime

Vlerëso

0 vlerësime