Kthehu mbrapa

Restaurant BBC

Përshkrimi

 BBC eshte restorant me arkitekture moderne, historia e te cilit filloi te shkruhej qysh ne vitin 2001. Si nje nder restorantet e pare ne Lugine te Presheves posedojme nje pervoje shumevjecare dhe si rrjedhoje ofrojme nje staf te mrekullueshem.Pergatitja e ushqimit behet ne menyre shume te kujdesshme dhe me profesionalizem. Posedojme sherbim te sistemuar nen administrimin e shkolles gjermane te gasonjerise.Pervoja shumevjecare, rrespekti ndaj klientit, serioziteti dhe korrektesia ne pune na japin mbeshtetje t'i thyejme sukseset qe kemi arritur gjate ketyre viteve.Prandaj realizo endrren se me ne ia vlene !

Oferta plotësuese

Parking

TV

WiFi

Kopsht për fëmijë

Vendndodhja në hartë

Vlerësimet

0.0

Nga 0 vlerësime

Vlerëso

0 vlerësime