Kthehu mbrapa

Restaurant Berlin

Përshkrimi

Në Restaurantin “Berlin”, ju mund të shijoni ushqim të freskët dhe të shijshëm në një mjedis të rehatshëm evropian, hapësirë që gjendet në qendër të qytetit të Gjilanit

Oferta plotësuese

Parking

TV

WiFi

Kopsht për fëmijë

Vendndodhja në hartë

Vlerësimet

0.0

Nga 0 vlerësime

Vlerëso

0 vlerësime