Kthehu mbrapa

Restaurant Darsmash Bici

Përshkrimi

Rezervoni dasmat, fejesat dhe ahengjet tjera tuaja në një ambient të ri luksoz në restaurant Bici resort!

Oferta plotësuese

Parking

TV

WiFi

Kopsht për fëmijë

Vendndodhja në hartë

Vlerësimet

0.0

Nga 0 vlerësime

Vlerëso

0 vlerësime