Kthehu mbrapa

Restaurant Egnatia

Përshkrimi

Organizoni dasmat apo gezimet tuaja familjare Deri ne 400 ulse ne mrekulline e ambjentit te krijuar enkas per keto evente. Ushqim i bollshem dhe i fresket, ambjente te mjaftueshme per vallzim si dhe organizim perfekt ne cdo element, keto jane gjerat qe Restaurant Egnatia me krenari servir per ju.Dhe ne kuader te Restauranti esht edhe Parkingu dhe Teras enkas me Shadervan .Per informata me te hollsishtme mund te na vizitoni ne Rr.kodra e deshmorve afer spitalit regjional te Gjilanit .

Oferta plotësuese

Parking

TV

WiFi

Kopsht për fëmijë

Vendndodhja në hartë

Vlerësimet

0.0

Nga 0 vlerësime

Vlerëso

0 vlerësime