Filtro

Zgjidhni kategorinë e shërbimit

Zgjidhe shtetin

Vlerësimi për shërbimin

Kërko

Shërbimet

"SUGARFREE" emer i njohur kudo ne Kosove , vjen me nje ambient te ri nga me LUKSOZET ne rajon Special pe...

Salla / Hotel

Restauranti më eksluziv ne Gjilan. Gold Restaurant , vendi i perkryer që duhet të zgjedhni per gazmendin fa...

Salla / Hotel

Vali Ranch Resort, is Kosovo’s leading family resort destination, offering a full range of life style and business h...

Salla / Hotel

Sallon Dasmash Pellumbi Deluxe
rr.Nene Teraza, 62000 Kamenicë-Kosovë
Tel. +383(0) 44 133 476 /&nbs...

Salla / Hotel

💎

Salla / Hotel

Për rezervime të dasmave numri kontaktues ështê:
+38344827931
Jeni të mirseardhur....

Salla / Hotel

Das Palmas Team macht Ihren Anlass zu einem unvergesslichen Erlebnis auf höchstem Niveau
Mit mehrjäriger ...

Salla / Hotel

Përjetoni kënaqësitë e dhjetorit duke lënë gjurmë në kujtimet e juaja çdo v...

Salla / Hotel

Restaurant per Dasma dhe ahengje te ndryshme familjare.Me nje kapacitet deri ne 500 persona me nje staf profesional dhe me...

Salla / Hotel

 

BBC eshte restorant me arkitekture moderne, historia e te cilit filloi te shkruhej qysh ne vitin 2001. Si...

Salla / Hotel

Në Restaurantin “Berlin”, ju mund të shijoni ushqim të freskët dhe të shijshëm n...

Salla / Hotel

Restauranti Dasmave " BESA 1 & 2 " Preshevë

...

Salla / Hotel

Rezervoni dasmat, fejesat dhe ahengjet tjera tuaja në një ambient të ri luksoz në restaurant Bici reso...

Salla / Hotel

Konsumimi i ushqimit të freskët, të pasur dhe të begatshëm janë kusht edhe për një...

Salla / Hotel

Ju ofrojme mirëseardhje në një shtëpi të vjetër e cila me vite i ka shërbyer një f...

Salla / Hotel

Restaurant D&D ju ofron komoditetin per nje iftar ose darke me famlijen ose shoqerine tuaj 😍 Salla / Hotel

Vendi ku momentet jetësore përjetohen si në ëndërr

...

Salla / Hotel

.

...

Salla / Hotel

Organizoni dasmat apo gezimet tuaja familjare Deri ne 400 ulse ne mrekulline e ambjentit te krijuar enkas per keto evente....

Salla / Hotel

.Mirësevini në ELI’S Restaurant .
📍Gjindemi Në Lagjen Mati , Rr. Sokol Sopi Nr 58

...

Salla / Hotel